Chcesz mieć zdrowe, silne i pełne energii ciało, którym mógłbyś cieszyć się każdego dnia?

POZNAJ NASZ PLAN TRENINGOWY “HAPPY BODY”

Z KTÓRYM ZDOŁASZ ZMIENIĆ SWOJE CIAŁO I STYL ŻYCIA W ZALEDWIE 90 DNI

NIE potrzebujesz 4 sesji na siłowni tygodniowo podnosząc ciężary czy biegając długimi godzinami

Wiemy, że nie masz zbyt wiele czasu, więc wystarczy Ci tylko jedna 20-minutowa sesja tygodniowo

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZ ZOBOWIĄZAŃ I POZNAJ POTENCJAŁ NASZEJ METODY

BEZPŁATNA ANALIZA ORGANIZMU I DORADZTWO ŻYWIENIOWE ORAZ TRENING PRÓBNY Z 70% ZNIŻKĄ...

Za jedyne 40 zł!

* Promocja ograniczona do pierwszych 20 rezerwacji

TRENING SPERSONALIZOWANY

EFEKTY GWARANTOWANE

Wzmacnia, podnosi i modeluje pośladki lepiej niż jakakolwiek konwencjonalna metoda. Nogi i ramiona wzmacniają się w sposób szybki i widoczny. Brzuch i biodra odzyskują jędrność przy znacznym zmniejszeniu obwodu talii.

Poprzez podwyższenie podstawowej przemiany materii na czas dłuższy niż 72 godziny, poziom spalania kalorii znacznie zwiększa się w porównaniu do innych aktywności fizycznych takich jak bieganie czy tradycyjny trening HIIT. W połączeniu z naszym 90-dniowym planem odżywiania staje się to bardzo skutecznym narzędziem w odchudzaniu.

Technologia EMS napina tkankę łączną, poprawiając ogólny wygląd skóry oraz znacząco redukując cellulit i widoczną tkankę tłuszczową. Poprzez zwiększenie napięcia mięśniowego, podwyższenie metabolizmu, drenaż limfatyczny i poprawienie przepływu krwi, osiągniesz widoczne i trwałe rezultaty już po 4º sesji treningowej.

Trening EMS zwalcza oznaki starzenia się komórek. Osiągnięcie zdrowych proporcji ciała poprzez zwiększenie napięcia mięśniowego i redukcji tkanki tłuszczowej obniża nasz wiek biologiczny i wydłuża oczekiwaną długość życia. Zwiększenie elastyczności, siły i energii tworzy bardziej żywy i młodzieńczy obraz naszego ciała.

Kompleksowy trening EMS to bardzo skuteczne rozwiązanie w walce z bólami mięśni i pleców związanymi z zaburzeniami równowagi mięśniowej spowodowanymi brakiem aktywności. Ćwiczenia, wraz z programem wzmacniającym postawę i rdzeń, mogą pomóc w zapobieganiu ich nawrotom.

Pracując jednocześnie za pomocą ponad 300 mięśni i aktywując 100% włókien mięśniowych, osiągamy jędrność mięśni przy jednoczesnym wzroście siły, szybkości, wytrzymałości, VO2max czy wydolności tlenowej. Rezultatem jest zwiększenie wydajności w każdej dyscyplinie sportu, także w przypadku sportowców z najwyższej półki.

JAKIE BĘDZIE TWOJE DOŚWIADCZENIE PODCZAS REALIZACJI PLANU TRENINGOWEGO

Już po pierwszym treningu zauważysz aktywację całej masy mięśniowej twojego ciała jakiej nigdy wcześniej nie doświadczyłeś.

Po pięciu tygodniach zobaczysz jak twoje mięśnie robią się coraz mocniejsze, a sylwetka twojego ciała zaczyna sie zmieniać.

Po 90 dniach już nie tylko Ty będziesz to widział, zauważą to również inni.

PLAN HAPPY BODY JEST DLA CIEBIE JEŚLI:

PLAN HAPPY BODY NIE JEST DLA CIEBIE JEŚLI :

GWARANCJA WYNIKÓW

JEŚLI NIE OSIĄGNIESZ CO NAJMNIEJ 2 Z 10 CELÓW ZAWARTYCH W PLANIE

(które zmierzymy w sposób obiektywny przed, w trakcie i po)

ZWRÓCIMY CI PIENIĄDZE

JEŚLI OSIĄGNIESZ TYLKO 2 Z 10 CELÓW DAMY CI DODATKOWY MIESIĄC TRENINGÓW ZA DARMO

* Gwarancja jest ważna tylko wtedy, gdy: wykonasz pełną sesję treningową przynajmniej raz w tygodniu w okresie 90 dni. W celu uzyskania jak najlepszych efektów zalecamy cotygodniową sesję EMS+MaxForce oraz przestrzeganie planu żywieniowego ustalonego przez naszą profesjonalną dietetyczkę.

Zapisz się na pierwszy trening próbny